Výrobce

  Akční nabídka !

  Newsletter


  

  Povlečení do postýlky s modulovým mantinelem a moskytiérou COLOR MIX - sestava 26

  Povlečení do postýlky s modulovým mantinelem a moskytiérou COLOR MIX

  BOBONO

  Dostupnost ve dnech: 30

  1 674 Kč s DPH

  Koupit

  1 383 Kč bez DPH

  Povlečení do postýlky s modulovým mantinelem a moskytiérou COLOR MIX

  Komplet povlečení 5 dílů s modulovým mantinelem a moskytiérou - kolekce COLOR MIX pasuje jak do postýlky 120x60 cm, tak do postýlky 140x70 cm.

  100% atestovaná bavlna.

  V ceně kompletu je:

  1. Oboustranné povlečení na polštář 40x60 cm. Vyrobené ze 100% bavlny s atestem Ökotex nebo TÜV. Zapínání na zip s krytým zámečkem.
  2. Oboustranné povlečení na přikrývku 100x135 cm. Vyrobené ze 100% bavlny s atestem Ökotex nebo TÜV. Zapínání na zip s krytým zámečkem
  3. Modulový mantinel - 6 samostatných části, které se v postýlce libovolně barevně uspořádají (dle nálady si můžete barevné uspořádání mantinelu libovolně měnit a upevnit ho tam, kde ho miminko zrovna potřebuje). Jednotlivé polštářky mantinelu jsou o rozměru 32x32 cm, nemaji snímatelný povlak a jsou vyplněné speciální antialergickou, hrubou, pružnou a prodyšnou silikonovým vlákninou. Výplň je atestována atestem Ökotex.
  Vrchní materiál je 100% atestovaná bavlna. Mantinely se jednoduše upevní na postýlku a slouží miminku jako měkká ochrana před tvrdým dřevem. Jednotlivé polštářky mantinelu můžete vzájemně spojit k sobě a vytvořit tak jeden celek, který může sloužit miminku jako hrací deka (měkká a ideálně hrubá).
  4. Velká dvojfunkční moskytiéra univerzální 470x160 cm umožňuje dookola ovinout každou dětskou postýlku. Kraje moskytiéry jsou obšité saténovou lemovkou. Ušitá je z jemného a hladkého tylu a na postýlce vytváří jemnou ozdobu.

  Moskytiéru můžeme na postýlku upevnit dvěma způsoby:
  A - volánem dovnitř - volán moskytiéry vsuneme dovnitř otvoru držáku na nebesa a volán stáhneme šňůrkou do tzv. růže - tímto způsobem zabezpečíme horní otvor proti vnikání nežádoucího létajícího hmyzu. Vně pak bude moskytiéra vypadat elegantně jednoduše bez jakýchkoliv ozdob.
  B - volánem ven - pro milovníky volánku a ozdob - po tomto upevnění moskytiéry získáváme v horní části moskytiéry ozdobný volánek zakončený saténovou lemovkou. Pěkná ozdoba jinak hladné moskytiéry.

  5. Závěšné srdíčka a velká hrubá mašle - dva závěsné srdíčka s měkkou výplní tvoří s mašlí ve stejném designu jedinečné zakončení celého kompletu a dotváří mu sladkost a jemnost. Ideálně pasují jako komplet s mantinelem a v prvních měsících miminka upoutávají jeho pozornost a částečně nahrazují kolotoč.

  Všechny části kompletu je možné prát v pračce, mantinel rychle schne a nemění tvar.

    

    Košík  

    Žádné zboží

    Poštovné 0 Kč
    Celkem 0 Kč

    K pokladně